Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5810
Stary 15.04.2010, 11:02
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Też o tym myślałem i bardzo śmieszą mnie głosy tych którzy odrzucają zamach i nazywają tych którzy o to pytają spiskowcami i błaznami.
Rozumiem, ze nasze służby to też pajace i oszołomy?

moim zdaniem to zbyt wyrachowane nawet jak na Ruskich.
wbrew temu co nam się wydaje nie jesteśmy, aż tacy ważni, żeby posuwać się do takich rzeczy.

i pisze to pomimo mojego dość zdecydowanego zdania na temat Putina i jego na wpół bandyckiego kraju



Dlatego można się cieszyć ze jest 3 czarna skrzynka z parametrami pracy wszystkich urządzeń w samolocie.
Sa tez nagrania. Moim zdaniem to wszytko wystarczy do odtworzenia całej tragedii tego zdarzenia. Na pewno wystarczy do tego żeby stwierdzić czy zamach był czy nie.
Skończyłem szkole lotnicza i coś o tym wiem.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!