pan_premier napisał(a):

Też o tym myślałem i bardzo śmieszą mnie głosy tych którzy odrzucają zamach i nazywają tych którzy o to pytają spiskowcami i błaznami.
Rozumiem, ze nasze służby to też pajace i oszołomy?
moim zdaniem to zbyt wyrachowane nawet jak na Ruskich.
wbrew temu co nam się wydaje nie jesteśmy, aż tacy ważni, żeby posuwać się do takich rzeczy.
i pisze to pomimo mojego dość zdecydowanego zdania na temat Putina i jego na wpół bandyckiego kraju
|
Dlatego można się cieszyć ze jest 3 czarna skrzynka z parametrami pracy wszystkich urządzeń w samolocie.
Sa tez nagrania. Moim zdaniem to wszytko wystarczy do odtworzenia całej tragedii tego zdarzenia. Na pewno wystarczy do tego żeby stwierdzić czy zamach był czy nie.
Skończyłem szkole lotnicza i coś o tym wiem.