Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.04.2010, 11:00. Belgowie kpią z naszej tragedii


Belgijski dziennik kpi z katastrofy i polskich symboli

Rysunek satyryczny przedstawiający roztrzaskanego o ziemię orła, w tle z biało-czerwoną flagą i napisem "Orzeł wylądował" został opublikowany w belgijskiej gazecie "Gazet van Antwerpen".

http://www.gva.be/

Polska ambsada zaprotestowała przeciwko tej publikacji, jednak gazeta nie zamierza przepraszać.

- Co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty - powiedział p. Pascal Kerkhove, redaktor naczelny "Gazet van Antwerpen" i podkreślił, że "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbra osób prywatnych".




JEDZIEMY PO NICH !! - [email protected]