Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5808
Stary 15.04.2010, 10:55
Też o tym myślałem i bardzo śmieszą mnie głosy tych którzy odrzucają zamach i nazywają tych którzy o to pytają spiskowcami i błaznami.
Rozumiem, ze nasze służby to też pajace i oszołomy?

moim zdaniem to zbyt wyrachowane nawet jak na Ruskich.
wbrew temu co nam się wydaje nie jesteśmy, aż tacy ważni, żeby posuwać się do takich rzeczy.

i pisze to pomimo mojego dość zdecydowanego zdania na temat Putina i jego na wpół bandyckiego kraju

rav napisał(a):Wyświetl post
Ciszej nad tą trumną...
http://wyborcza.pl/1,75968,7773324,P...ydenckiej.html
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.