|
Patrząc z perspektywy czasu należy ocenia polityka. Czy jego działania były dobre czy złe.To bezwzględnie pokaże historia. Nie zrobił nic takiego co by go zdyskredytowało na samym starcie.
Po drugie. Za dużo w życiu widziałem abym uwierzył w to,że decyzja o pochówku na Wawelu była nieprzemyślana. W sumie dostaliśmy dwa ciosy. Strata najwyższych rangą wojskowych,polityków,Prezydenta a teraz podjęcie kontrowersyjnej decyzji,która wiadomym było,że skończy się skłóceniem i tak już podzielonego dość mocno kraju. Czasami jak nad tym spokojnie pomyśle,to wygląda to jak przemyślany scenariusz,który jest skrzętnie realizowany.
Co o tym sądzicie. Tak czysto analitycznie na to spójrzcie. Do tego zawierucha w Kirgistanie dość spokojnie przechodzi,a Rosjanie gmerają tak aż uszy więdną.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|