AYALA napisał(a):

|
ciekawe czy Heniu do kadry meczowej weźmie Gargułe ? Jego otwierające droge do bramki podania bardzo by sie przydały
|
i co bedzie z autu do naszych podawał czy jak?
Niech bierze tych co dadza z siebie 100%, czyli z 8 zbierze. Reszta na sztuke, na szczscie gramy ze Śląskiem, najbardziej topornym zespołem w lidze