7 kotów napisał(a):

Wyobrazcie sobie co by sie dzialo, gdyby w tym samolocie zginal prezydent KWASNIEWSKI. I to teraz on bylby z Jolą przygotowywany do wyprawy na Wawel :|
|
Cytat:
haeno:
ale powiedz co byś zrobił gdyby kiedyś tam np. tragicznie zmarłego Kwaśniewskiego chcieli pochować na Wawelu? też byś pisał, że w sumie chodzi o symbolikę., że na groby na Wawelu nikt z nas nie chodzi więc nie robi nam różnicy?
Raczej wątpię
|
Nie głosowałem na Kaczyńskiego, daleko mi tez od jakiś zachwytów nad jego prezydentura.
Ale bawi mnie gdy ludzie pisząc ze nie powinien być pochowany na Wawelu
piszą tylko o jego prezydenturze nie rozważając jego całego życiorysu.
Nie było ani powstania ani wojny żeby Kaczyński mógł wykazać się w wymiarze w jakim powinien patrząc na osoby do których jest porównywany.
Jednak był jednym z najważniejszych działaczy Solidarności, osób które walczyły o wyzwolenie tego kraju i jego suwerenność, sorry ale Kwaśniewski był w tamtym czasie TOWARZYSZEM... i on na Wawelu , pomimo sympatii którą do niego mam...
