Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5798
Stary 15.04.2010, 10:09
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Wyobrazcie sobie co by sie dzialo, gdyby w tym samolocie zginal prezydent KWASNIEWSKI. I to teraz on bylby z Jolą przygotowywany do wyprawy na Wawel :|
Cytat:
haeno:
ale powiedz co byś zrobił gdyby kiedyś tam np. tragicznie zmarłego Kwaśniewskiego chcieli pochować na Wawelu? też byś pisał, że w sumie chodzi o symbolikę., że na groby na Wawelu nikt z nas nie chodzi więc nie robi nam różnicy?
Raczej wątpię

Nie głosowałem na Kaczyńskiego, daleko mi tez od jakiś zachwytów nad jego prezydentura.
Ale bawi mnie gdy ludzie pisząc ze nie powinien być pochowany na Wawelu piszą tylko o jego prezydenturze nie rozważając jego całego życiorysu.

Nie było ani powstania ani wojny żeby Kaczyński mógł wykazać się w wymiarze w jakim powinien patrząc na osoby do których jest porównywany.
Jednak był jednym z najważniejszych działaczy Solidarności, osób które walczyły o wyzwolenie tego kraju i jego suwerenność, sorry ale Kwaśniewski był w tamtym czasie TOWARZYSZEM... i on na Wawelu , pomimo sympatii którą do niego mam...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!