medyk napisał(a):

|
"Jeśli uznamy, że śmierć człowieka zmienia ocenę jego dokonań, podstawy etyki runą" takie zdanie mi się przewineło przez internet bardzo trafne..
|
Nie w tym przypadku. Przez cały czas miałeś zakłamany obraz Prezydenta w mediach. Po śmierci nie jego dokonania się zmieniły, tylko podejście do nich. Nie martw się, media wiedzą co robią. Po co to gloryfikowanie nadmierne? Ano po to, by ludzie nagle ocknęli się i powiedzieli sobie: "ejże, stop! nie był Bogiem! co oni mi tu,, a, .......ę! mam dość już tego, wlączę se TzG". Nie był Bogiem. I nie trzeba go zaraz beatyfikować. Był porządnym gościem, który dbał o swój kraj. Tyle wystarczy.
Decyzja o Wawelu jest po prostu głupia. Nie dlatego, że pomysł jest zły. Dlatego, że z góry było wiadomo, że jej kontrowersyjność nie mieści się w dopuszczalnych normach dla polskiego społeczeństwa. A to nam teraz nie było potrzebne. Chociaż,,, z drugiej strony Dziwisz jest mądrzejszy od Tiramisu, i może sens w tym widzi, nawet kosztem obecnego piekiełka.
AYALA napisał(a):

|
Kaczyński za bardzo dzielił Polaków
|
To nie Kaczyński ich dzielił.