Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5783
Stary 15.04.2010, 09:34
widze ze co niektórzy liczą na swój pochowek na wawelu i boją się że zabraknie miejsc;-) przecież nie chcą pochować tam jakiegoś aktora z klanu a prezydenta Polski... Dla mnie mogą i rozsypać jego prochy do wisły... ale też mogą pochować na wawelu. Dla Krakowa nawet dobrze że na wawelu bedzię chociaż jakaś promocja dla miasta...
Mysle ze jakby to Tuska chcieli pochowac bylaby taka sama sytuacja tyle ze prostestowalyby inne osoby... Wiec zawsze cos sie komus nie bedzie podobac...
Pozatym jak ogladnac niekotrych protestujacych to naprawde polowa mysli tylko ze fajna zadyma a w jakim celu zielonego pojecia nie maja;/
no i najwazniejsze pytanie co dla kazdego z tych protestujacych to zmieni kto na wawelu zostanie pochowany?