http://wiadomosci.onet.pl/2155439,11..._pis,item.html - znając głupotę naszego narodu Jarek może wygrać. Ciekawe kto będzie pierwszą damą - chyba kot.
Ja już jestem zażenowany tą żałobą. Robi się już cyrk. Mam nadzieję że w poniedziałek wszystko wróci (prawie) do normalności.