Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 15.04.2010, 01:02
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.

.
Jak im w czaszkach nie zagotuje a i ich partnerzy w końcu zabiorą się do roboty, to jest szansa że zagramy i z Sobolem i z Głowa i z Marcelo.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując