Wojtas napisał(a):

Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.
.
|
Jak im w czaszkach nie zagotuje a i ich partnerzy w końcu zabiorą się do roboty, to jest szansa że zagramy i z Sobolem i z Głowa i z Marcelo.