Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 15.04.2010, 01:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus

Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem





czyli jednak plusow wiecej

ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike

Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.

Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując