KOMINEK napisał(a):

Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus
Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem
|
czyli jednak plusow wiecej
ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike
Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.
Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie.