|
Mimo wszystko mając do wyboru mecz z Lechem bez największego "walczaka" - Sobola, dla Wisły jest to dobra wiadomość. Oby tylko Arek z Marcelo uniknęli kartek to będzie gitez. Choć przy dobrym wietrze może Cleber się do soboty wykuruje.. Pożyjemy, zobaczymy.
Garguła ma być już w 18-tce meczowej na Śląska? Czy coś źle kojarzę?
|