Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 15.04.2010, 00:21
Mimo wszystko mając do wyboru mecz z Lechem bez największego "walczaka" - Sobola, dla Wisły jest to dobra wiadomość. Oby tylko Arek z Marcelo uniknęli kartek to będzie gitez. Choć przy dobrym wietrze może Cleber się do soboty wykuruje.. Pożyjemy, zobaczymy.

Garguła ma być już w 18-tce meczowej na Śląska? Czy coś źle kojarzę?
Odpowiedz cytując