Wyświetl pojedynczy post
haeno
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5762
Stary 15.04.2010, 00:12
Osobiście jestem przeciwny tej decyzji...ale cóż poradzić, mleko się rozlało. Nic już w tej kwestii się nie zmieni.

Za to ktoś zadał dzisiaj bardzo trafne pytanie. W wywiadach różne osoby mniej lub bardziej (bądź wcale...) związane z partią uważają to za jak najbardziej słuszną decyzję, to czemu nikt, ale to dosłownie nikt, nie chce powiedzieć kto podjął decyzję/inicjatywę? Póki co to wszyscy umywają ręce... (nie wierzę, że krakowscy działacze mieli w tej sprawie decydujący głos - wbrew temu co próbują mówić). Po prostu oczekuję, że ktoś w końcu powie "to ja"...ewentualnie "to ja wraz z". I mówię tu o osobach z rządu, Dziwisza oraz rodziny prezydenta.
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta