Wojtas napisał(a):

Brawo ,mądry post i w pelni sie z nm zgadzam.
Scierwo z Gazety Wyborczej juz nie moze patrzec jak to Polacy okazuja swoje przywiazanie do tradycji i czlowieka ktory robil wszytsko by ta przetrwała.
Ale Polska to dzielny i dumny kraj i te skomlące psy tego nie zmienią.
|
Wielu juz przeciwnikow Kaczynskich zostalo zbanowanych pod pretekstem niewlasciwego zachowania, a takim jak Wojtas wszystko uchodzi na sucho. Wyrazy typu SCIERWO czy PSY okreslajac innych uzytkownikow forum widze jest na miejscu

Zycze milej dyskusji!!!!!
Ja powiem tylko tyle ze jak patrze na klamliwego Jarka to mi sie chce puscic pawia! Slyszalem wypowiedź Dziwisza i mu wierze. Jarosla K. podobno wczoraj dzwonil kilka razy do Dziwisza i prosil o zgode na pochwanie brata na Wawelu. Teraz w obliczu manifestacji nie chce sie przyznac ani on ani zaden pracownik kancelarii! Wstyd!!!! Gdzie ta wielkosc jak narazie widze slome wychodzaca z ganku kancelarii prezydenckiej!