0 22 napisał(a):

Bo budowa jest praktycznie od paru lat zawieszona....
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20091126215911 - wiele sie nie zmieniło, od tamtej pory. 22 listopada 2009.
Bo jacys od Was wyskoczyli z pomysłem i dogadali Dziwisza z Jarosławem (Gazeta Krakowska).
Pytasz o to chwile wczesniej proponujac zeby leżeli w budynku gdzie budowa nie jest ukończona i praktycznie zawieszona..
|
Mój błąd, ale jestem przekonany że w niedziele/poniedzialek - na pewno przed pomysłem z Wawelem padały propozycję Powązek, i tej Świątyni która jest w budowie. Zresztą pytano wtedy Warszawiaków gdzie ma zostać Prezydent pochowany i większość podawała właśnie tą Świątynię. Sam wtedy się "zaśmiałem" ze na szczęście nikomu Wawel na myśl nie przyszedł.
ad 2 Dla mnie to jest ogólnie chora sytuacją skoro Dziwisz mówi ze to nie jego pomysł, a ktoś od J. Kaczyńskiego ze to nie inicjatywa rodziny, że córka chciała na Powązkach.
ad 3 - To czemu nie ta Archikatedra gdzie leżą już prezydenci? Czemu nie Powązki?