Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5757
Stary 14.04.2010, 23:35
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Może niektórzy muszą walczyć o jakieś nieistotne (w tym kontekście) sprawy, tworząc podziały i rozłamy wewnątrz państwa. No dobra, ich sprawa.
Kwestia narodowego sanktuarium to nieistotna sprawa? To co jest istotne?

A mnie podoba się to, co powiedział dziś jeden z polityków: Zrobiono o jeden krok za dużo.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.