Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5751
Stary 14.04.2010, 23:06
harimata napisał(a):Wyświetl post
Żal gardła ściska wszystkim przeciwnikom Lecha Kaczyńskiego. Ale nie macie nic do gadania. Pan Andrzej Wajda niech sobie przypomni listy i petycje jakie podpisywał w PRL`u szykanując i oskarżając duchownych katolickich, już nie wspomnę o jego kłamstwie na temat jego ojca ktory nie zmarł w Katyniu skończywszy na krytyce jego filmu Katyń za brak wiedzy w temacie i sianie w nim propagandy.
Demonstranci w Krakowie to na szybko zorganizowane grupy homoseksualistów, młodzieży wszechpolskiej i zielonych.

Michniki i inne żydowskie i czerwone ścierwa niech patrzą jak Polski patriotyzm nie zginął i rośnie w sile. Niech patrzą na miliony ludzi żegnających prezydenta.

Polsko zdejmij kajdany i wróć do korzeni.

W niedziele melduję się w Krakowie pożegnać bohatera narodowego bo drugiej takiej historycznej chwilii mogę nie dożyć.

Posty tak idiotyczne jak ten powinny byc z miejsca usuwane. Tekst o demonstrantach to naprawde juz absolutne mistrzostwo, dobrze to ktos podsumowal:

"Protest sponsorowany przez żydowskich komunistów będących młodymi wszechpolakami i należących do zielonej partii gejów. NICE."

debilizm ludzki nie zna granic jak widac. Tekst o " żydowskich i czerwonych ścierwach" przemilcze, ale naprawde , jakis poziom tej dyskusji powinien zostac utrzymany, a ten post jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Ja rozumiem ze mozna miec takie zdanie, ale nie zmienia to faktu, ze mozna tez przedstawic to w sposob inteligenty , a nie jak skonczony kretyn.