Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 14.04.2010, 22:57
MisIIek napisał(a):Wyświetl post
Gdzie tacy ludzie się rodzą jak Ty ?
Dokładnie żal mi gardło ściska, że taki MIERNY prezydent tylko dlatego, że zginał w tragicznym wypadku ma być pochowany na Wawelu.
Żal mi też ludzi, którzy mitologizują Kaczyńskiego tylko przez fakt jego śmierci.
Polska nie zdejmie żadnych kajdan bo ich nie ma. wrócic do korzeni ? do Pisowego kraju ? Nigdy ! zresztą zobaczyłbys wybory który Twój ukochany Mąż stanu przegrałby z kretesem.

I tak jestem za PO
Oj zerowe te twoje argumenty ,PO i to wszystko,w taki sposób media chciały zniszczyć naszego Prezydenta,nie daj sobie wmówić wszystkiego, sprawdź fakty a potem wydaj opinie bo nie wiesz jaką krzywdę czynisz drugiej osobie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>