MisIIek napisał(a):

Gdzie tacy ludzie się rodzą jak Ty ?
Dokładnie żal mi gardło ściska, że taki MIERNY prezydent tylko dlatego, że zginał w tragicznym wypadku ma być pochowany na Wawelu.
Żal mi też ludzi, którzy mitologizują Kaczyńskiego tylko przez fakt jego śmierci.
Polska nie zdejmie żadnych kajdan bo ich nie ma. wrócic do korzeni ? do Pisowego kraju ? Nigdy ! zresztą zobaczyłbys wybory który Twój ukochany Mąż stanu przegrałby z kretesem.
I tak jestem za PO
|
Oj zerowe te twoje argumenty ,PO i to wszystko,w taki sposób media chciały zniszczyć naszego Prezydenta,nie daj sobie wmówić wszystkiego, sprawdź fakty a potem wydaj opinie bo nie wiesz jaką krzywdę czynisz drugiej osobie