Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5743
Stary 14.04.2010, 22:20
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tych ludzi, którzy wywiesili ten transparent " Czy jest godny Królów?" Zapominają o jednym, że mówią o zmarłym Prezydencie i on nie ma jak się bronić.
Ten transparent nie był adresowany do Lecha Kaczyńskiego.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli to prawda, to raczej nie jest to akcja partyjna.
Po prostu znaleźli się ludzie pozbawieni hamulców, zrobili wieś która niczego nie zmieni i tylko popsuje atmosferę i wizerunek Polski w Świecie. Nihil novi.
Owszem. Dziwisz, Terlecki, Majchrowski, J. Kaczyński i jeszcze kilku.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.