Joshua TS napisał(a):

|
Nie rozumiem tych ludzi, którzy wywiesili ten transparent " Czy jest godny Królów?" Zapominają o jednym, że mówią o zmarłym Prezydencie i on nie ma jak się bronić.
|
Ten transparent nie był adresowany do Lecha Kaczyńskiego.
wolfy napisał(a):

Nawet jeżeli to prawda, to raczej nie jest to akcja partyjna.
Po prostu znaleźli się ludzie pozbawieni hamulców, zrobili wieś która niczego nie zmieni i tylko popsuje atmosferę i wizerunek Polski w Świecie. Nihil novi.
|
Owszem. Dziwisz, Terlecki, Majchrowski, J. Kaczyński i jeszcze kilku.