wisl@k_TS napisał(a):

|
Na spokojnie, co takiego dokonał?
|
głównie mam tu na myśli budowę silnego państwa,zauważcie jak bardzo różniła się jego kadencja od kadencji prezydenta Kwaśniewskiego,Kaczyński stawiał twarde warunki tak aby nami nie pomiatano i wydaje mi się że częściowo mu się to udało.Twardą ręką mógł więcej dla kraju zyskać niż stracić
PS:Trzeba też dodać że to premier w tym kraju ma praktyczną władzę a nie podsumowywać to co się zmieniło w całym kraju z rąk prezydenta(to tak do ogółu rozmów polaków na ten temat)