|
Dzisiaj środa wieczór. Pogrzeb w niedzielę. W 4 dni BOR organizuje ochronę takiej delegacji jakiej jeszcze tutaj nie było. Trochę muszą mieć chłopaki stracha. Wyjąwszy Księcia Karola to chyba wszystkie najważniejsze osobistości z krajów walczących w Afganistanie i Iraku.
Nie zazdroszczę.
|