Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5736
Stary 14.04.2010, 22:07
Dzisiaj środa wieczór. Pogrzeb w niedzielę. W 4 dni BOR organizuje ochronę takiej delegacji jakiej jeszcze tutaj nie było. Trochę muszą mieć chłopaki stracha. Wyjąwszy Księcia Karola to chyba wszystkie najważniejsze osobistości z krajów walczących w Afganistanie i Iraku.
Nie zazdroszczę.