Dziwisz mówi że to nie jego inicjatywa,J.Kaczynski mówi że tez tego nei chciał czyli NIKT jej nei wymyslil...jak zwykle..tak jak religii w szkolach,zakazu aborcji ,czy powieszeniu krzyza w Sejmie ,w Polsce wszystko robi sie samo ,samo sie wymyslilo i nikt nei chce ,ale tak bedzie
