|
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus
Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem
|