Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 14.04.2010, 21:40
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus

Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem
Odpowiedz cytując