jaszczur90 napisał(a):

To jak Ja sobie napiszę w testamencie, że chcę być pochowany na Wawelu to też mnie pochowają ?
Naprawdę nierozumiem ludzi przeciwnych pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Wszyscy którzy już tam spoczywają nie byli święci .
A szczerze mi to jest obojętne kogo chowają na Wawelu bo mi to w żaden sposób nie przeszkadza.
Ale oczywiście naród polski to zawsze lubi szukać problemów byle tylko problemy były.
|
To nie jest szukanie problemów a oprotestowanie nieprzemyślanej decyzji. Wiele osób mimo że nie protestuje otwarcie to wiedzą ze coś jest nie tak z tą decyzją i jest prezdwczesna. Takich decyzji nie można podejmować w afekcie pod wpływem emocji. Jak już mówiłem Świątynia Opatrzności Bożej budowana w podzięce za Konstytucję jest idealnym miejscem na pochówek polskich Prezydentów
A Piłsudski miał poczucie własnej wartości. I dzięki temu był dobrym dowódcą i politykiem