Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6767
Stary 14.04.2010, 21:17
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
terminarz nie gra
wszystko zweryfikuje boisko
nie ma co plakac i .......ic smuty

Ten post w zasadzie powinien zamknąć dyskusję o terminarzu

Ludzie, nie szukajcie wszędzie spisku, jakichś układów itp. Jak była mowa o przedłużeniu sezonu o tydzień to były płacze o Kirma, teraz znów się nie podoba że gwiazdki zagrają sobie 2 mecze więcej niż standardowo. Potem się dziwicie że się nasi gracze usprawiedliwiają że 2 mecze na tydzień to za dużo... Tak jak napisał dynek, terminarz nie gra...
Odpowiedz cytując