dynek.pl napisał(a):

terminarz nie gra
wszystko zweryfikuje boisko
nie ma co plakac i .......ic smuty
|
Ten post w zasadzie powinien zamknąć dyskusję o terminarzu
Ludzie, nie szukajcie wszędzie spisku, jakichś układów itp. Jak była mowa o przedłużeniu sezonu o tydzień to były płacze o Kirma, teraz znów się nie podoba że gwiazdki zagrają sobie 2 mecze więcej niż standardowo. Potem się dziwicie że się nasi gracze usprawiedliwiają że 2 mecze na tydzień to za dużo... Tak jak napisał dynek, terminarz nie gra...