crazykaro napisał(a):

|
Poza tym Piłsudski w testamencie sobie zapisał że ma być pochowany na Wawelu
|
To jak Ja sobie napiszę w testamencie, że chcę być pochowany na Wawelu to też mnie pochowają ?
Naprawdę nierozumiem ludzi przeciwnych pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Wszyscy którzy już tam spoczywają nie byli święci .
A szczerze mi to jest obojętne kogo chowają na Wawelu bo mi to w żaden sposób nie przeszkadza.
Ale oczywiście naród polski to zawsze lubi szukać problemów byle tylko problemy były.