Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5726
Stary 14.04.2010, 21:06
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Piłsudski w testamencie sobie zapisał że ma być pochowany na Wawelu
To jak Ja sobie napiszę w testamencie, że chcę być pochowany na Wawelu to też mnie pochowają ?

Naprawdę nierozumiem ludzi przeciwnych pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Wszyscy którzy już tam spoczywają nie byli święci .
A szczerze mi to jest obojętne kogo chowają na Wawelu bo mi to w żaden sposób nie przeszkadza.
Ale oczywiście naród polski to zawsze lubi szukać problemów byle tylko problemy były.