wolfy napisał(a):

Nawet jeżeli to prawda, to raczej nie jest to akcja partyjna.
Po prostu znaleźli się ludzie pozbawieni hamulców, zrobili wieś która niczego nie zmieni i tylko popsuje atmosferę i wizerunek Polski w Świecie. Nihil novi.
|
Afera byłaby tak czy siak. Przed czy po pogrzebie ale jest to zbyt drażliwy temat. A spowodowane jest to tym że ktoś "genialny" wpadł teraz na pomysł żeby pochować Prezydenta na Wawelu. Wiele osób które tam się znalazło musiało na to czekać latami