Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5724
Stary 14.04.2010, 20:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli to prawda, to raczej nie jest to akcja partyjna.
Po prostu znaleźli się ludzie pozbawieni hamulców, zrobili wieś która niczego nie zmieni i tylko popsuje atmosferę i wizerunek Polski w Świecie. Nihil novi.
Afera byłaby tak czy siak. Przed czy po pogrzebie ale jest to zbyt drażliwy temat. A spowodowane jest to tym że ktoś "genialny" wpadł teraz na pomysł żeby pochować Prezydenta na Wawelu. Wiele osób które tam się znalazło musiało na to czekać latami