Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5715
Stary 14.04.2010, 20:37
Najbardziej w tym wszystkim jest mi żal córki Ś.P. Prezydenta - Marty.
Wg mnie to ONA powinna zadecydować o miejscu pochówku, a nie powinno być to narzucone przez nikogo innego, czy to Dziwisza, czy to JK. Bo ONA ma tu najwięcej do gadania.
Z tym, że jak byłbym na JEJ miejscu, będąc w takim szoku, jeżdżąc zapewne cały czas na silnych środkach uspakajających to też bym trzeźwo nie myślał i przyjąłbym wszystko co mi druga strona zaproponuje/narzuci.
Powód: UWAŻAJ!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2010 o godz. 20:40.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)