Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6766
Stary 14.04.2010, 20:32
Drużyny grające w pucharach muszą umieć grać (wtorek, środa) - puchary-(sobota) liga.
Jak chcemy grać w pucharach to nie ma co płakać, może to tylko wyjść naszym zawodnikom na dobre.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując