Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
15529
14.04.2010, 20:28
bercik860
napisał(a):
Jest jakaś stronka z dźwiękami typu wybuch, pisk opon itd? Do gry flash potrzebuje. Coś jak istock dla grafiki.
http://www.heroturko.org/sound/sound...s-library.html
nie, wiem czy te linki działają
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów