Jaroo1 napisał(a):

|
nie dlatego ze jeden mecz wiecej tylko dlatego ze ktos ulozyl tak pojebanie terminarz ze jest nam jak najbardziej pod gorke.
|
Kolejny spisek, dziwne że nikt nie wspomniał o tym że Amica miała jakieś przecieki co się zdarzy i dlatego grała w piątek.
Ja też nie jestem za takimi kombinacjami no ale widać doszli do wniosku że ligi nie przedłużą.
Natomiast zauważ z łaski swojej że liga to nie tylko my i Amica ale jeszcze 14 innych drużyn więc to nie jest takie proste by ustalić że Wisła gra co 4 dni i **** z resztą.
np dlatego grają z nami w sobotę , bo my gramy wcześniej we wtorek, a z Lechią w środę , bo Lechia gra wcześniej w niedziele więc nie może grać z Amiką np we wtorek - byś był zadowolony,My też nie możemy po Amice grać z Piastem za 4 dni, bo Piast wcześniejszy mecz gra dzień wcześniej i miałby 5 dni przerwy, co znów rozwaliło by przerwę innej drużynie - Pewnie nikt nic z tego nie skumał

ale chodzi o to że tyle jest drużyn i kombinacji że nie da się tego ułożyć idealnie dla każdej drużyny.