|
chłopaki obaj jestescie widze na rapie, wiec niech obedzie sie bez uszczypliowsci!
Chociaz jesli ja mialbym cos dodac od siebie to te coach Twoje sa normalne, zwykłe, okej a tamte drugie sa lekko przesadzone
Czy jak dunki wchodzily to u ludzi nie wywolaly smiechu? Owszem wywolywaly, sam to odczuwalem, a teraz pokaz mi ile osob w nich chodzi...
Sorry za off
|