wiertar napisał(a):

hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą .
|
http://www.digisport.webpark.pl/twili2/1.jpg czy ja wiem czy takie wyświechtane ? W każdym razie nie wywołują śmiechu

A i trzy razy mniej kosztują, tylko szkoda, że ta druga połowa raperów w stanach w nich nie chodzi

eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki