Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 14.04.2010, 18:38
wiertar napisał(a):Wyświetl post
hahaha gusta i gusciki... pewnie. lepiej wyskoczyć na miasto w wyświechtanych adidasach które można kupić w każdym hipermarkecie i które widać na nogach co drugiego gościa który idzie tą samą ulicą.
http://www.digisport.webpark.pl/twili2/1.jpg czy ja wiem czy takie wyświechtane ? W każdym razie nie wywołują śmiechu A i trzy razy mniej kosztują, tylko szkoda, że ta druga połowa raperów w stanach w nich nie chodzi
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując