Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5695
Stary 14.04.2010, 16:59
Jot napisał(a):Wyświetl post
Pochówek Kaczyńskiego na Wawelu to jakaś paranoja.
Jak w ogóle porównywać go do Królów Polskich. I ten tekst że Kaczyński kochał Kraków. Normalnie padłem ze śmiechu. Kolejne-w komnacie Piłsudskiego nie ma miejsca na sarkofag, więc nie wiem jak oni mają go tam zamiar umieścić
O wszystkim zadecydował brat Jarosław, a rodzina tak naprawdę gówno miała do gadania, Dziwisz się posrał, Majchrowski również bo by im koło dupy zrobili.
Popieram protest. Mają Powązki, odpowiednie miejsce na Wilanowie też jest co je nowe zbudowali niedawno.
Ten naród jest pojebany.
Wow, ale masz wiedze - wrecz monopol na prawde. Ciekawe skad?

Zabawne, bo mam przed oczami wywiad z wyborczej, w ktorej jeden z polityków PiS mówi, ze Jarosław chciał powązki, ale go Dziwisz przekonał.

Zabawne jest również to, ze na Wawelu lezy Wisniowiecki czy Jan Olbracht - bez przesady z 'nie ma go co porownywać do Królów Polski".

Rozumiem mit, rozumiem legenda - ale bez jaj.

P.S. Bardzo dobra decyzja prokuratury co do zbadania tego filmu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011