Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5694
Stary 14.04.2010, 16:53
Pochówek Kaczyńskiego na Wawelu to jakaś paranoja.
Jak w ogóle porównywać go do Królów Polskich. I ten tekst że Kaczyński kochał Kraków. Normalnie padłem ze śmiechu. Kolejne-w komnacie Piłsudskiego nie ma miejsca na sarkofag, więc nie wiem jak oni mają go tam zamiar umieścić
O wszystkim zadecydował brat Jarosław, a rodzina tak naprawdę gówno miała do gadania, Dziwisz się posrał, Majchrowski również bo by im koło dupy zrobili.
Popieram protest. Mają Powązki, odpowiednie miejsce na Wilanowie też jest co je nowe zbudowali niedawno.
Ten naród jest pojebany.