Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5691
Stary 14.04.2010, 16:47
1q2 napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...li__nawet.html

Gdzieś było o internetowych złodziejach którzy chcą sobie zarobić na tej tragedii.
Tu mamy złodziejstwo w biały dzień, ciekawe czy i restauratorzy pójdą tą drogą i kotlet zamiast 20 będzie 200 kosztował.

Tak na marginesie, czy kwiat naszej młodzieży krakowskiej ,dziś też zamierza demonstrować?
dzis maja byc protesty w gdansku lodzi katowicach
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"