Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6755
Stary 14.04.2010, 15:48
I dobrze, ze tak zrobili. Beda nasi wiedziec co to jest granie spotkan co 3-4 dni. Co do nieobecnosci sam nie wiem co gorsze - strata Sobolewskiego czy dwóch podstawowych obronców. Beda musieli ostroznie zagrac w spotkaniu ze Slaskiem. Badzmy dobrej mysli.
Odpowiedz cytując