|
I dobrze, ze tak zrobili. Beda nasi wiedziec co to jest granie spotkan co 3-4 dni. Co do nieobecnosci sam nie wiem co gorsze - strata Sobolewskiego czy dwóch podstawowych obronców. Beda musieli ostroznie zagrac w spotkaniu ze Slaskiem. Badzmy dobrej mysli.
|