Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6753
Stary 14.04.2010, 15:44
I co z tego że co 3 ,4 dni. Podobno chcemy grać w Lidze Mistrzów czy Europejskiej więc dla naszych gwiazdek nie powinien to być problem. Pokażą czy są warci choć trochę !

Odpowiedz cytując