Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
6753
14.04.2010, 15:44
I co z tego że co 3 ,4 dni. Podobno chcemy grać w Lidze Mistrzów czy Europejskiej więc dla naszych gwiazdek nie powinien to być problem. Pokażą czy są warci choć trochę !
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906