Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5668
Stary 14.04.2010, 14:01
Nie bierzesz w ogole pod uwage ze "kardynał Dziwisz, Ryszard Terlecki, Jacek Majchorwski, rodzina prezydenta Kaczyńskiego i każdy kto za tym stał" moga uwazac to miejsce za godne.

pzkwr w ankiecie bierze udzial ten kto o niej wie, idealnie mechanizm ankiet internetowych osmieszyla debata w tvn24 pomiedzy Korwinem a Saryuszem-Wolskim.
Na poczatku programu usunieto ankiete, w ktorej wiekszosc byla przeciw traktatowi i uruchomiono nowa, dziennikarka miala teze ze wyniki sa teraz inne, na co Korwin powiedzial ze ludzie dopiero co sie dowiedzieli, poczekajmy do konca programu i po kilkunastu minutach proporcje z 67% na tak odwrocily sie do 60% na nie. Zadzialala mobilizacja ludzi o okreslonych pogladach.
Istotne jest to ze na chocby tej stronce facebookowej ktos z zawolaniem "hura na mohera!" wrzuci linka do glosowania, juz masz ankiete spaczona.
Kolejna wazna sprawa, na jakiej stronie jest ta ankieta. Nie dawalbys mi chyba za miarodajna ankiete ze strony Lecha czy Wisły nt. tego kto bedzie mistrzem Polski?
W ogole mysle ze przeceniasz wartosc ankiet. Moj ojciec podejrzewam ze nigdy nie wzial udzialu w zadnej ankiecie internetowej, podobnie jak moja matka. Tak samo pewnie nie glosowaliby w takim czyms moi dziadkowie gdyby zyli. Osoby powyzej 50-60 lat czyli jakies 30% spoleczenstwa jak nie wiecej nie bierze udzialu w takich internetowych przedsiewzieciach.
Ankiety internetowe jako ciekawostka, ewentualnie miarodajne gdy dotycza okreslonmej grupy spolecznej (np. na stronie fanow Metaliki na ulubiona piosenke) ale nigdy jako wyznacznik dla calego spoleczenstwa. Zaryzykowalbym stwirdzenie ze blad statystyczny wynosi tutaj 100%.

Vasquez ostatnim wpisem pokazales ze nie czytasz w ogle innych, milion ludzi milion razy mowilo ze jak ktos ma wyjezdzac z borubarem i tym podobnymi bo to zenada to niech sobie daruje. Nie znajdziesz tu dyskutantow jesli chcesz sie klocic kto ma wiekszego. Tak samo pisano zeby sobie nie gdybac odnosnie ladowania a nadal to robisz. Jestes zamkniety na slowa innych wiec nie licz ze ktos otworzy sie na twoje.

Coglin ok, ale gwarantuje ci ze sa tez rodziny wsrod ktorych proporcje sa odwrotne.
Zgoda ze prawdopodobnie jest wiecej przeciwnikow pomyslu, ale i tak nie jest to powod do urzadzania awantur przez zionacy nienawiscia margines. Decyzja zapadla i teraz trzeba ja umiec przyjac godnie.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 14.04.2010 o godz. 14:54.
WISŁA PANY !!