Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5667
Stary 14.04.2010, 13:58
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie wiekszosc jest jednak zniesmaczona dzialaniem grupy protestujacej. Sposrod niezgadzajacych sie z decyzja rowniez jedynie czesc jest skora do protestow, reszta komentuje to w zaciszu domowym, krytykuje pomysl ale nie zamierza robic z tego powodu awantur.
Ja osobiscie ani na Kaczynskiego nie glosowalem, ani nie jestem zwolennikiem tego pomyslu (glownie ze wzgledu na to ze wg mnie sami p. Kaczynscy woleliby inne miejsce pochowku) ale jestem oburzony na reakcje tych ludzi i jest mi wstyd ze siedza w nich tak obrzydliwe instynkty.
No więc widzisz - ja jestem oburzony że ktoś podjął tę decyzję. Kolej rzeczy była taka, że najpierw podjęto samowolną decyzję, a potem powstały protesty - nie odwrotnie. Gdyby kardynał Dziwisz, Ryszard Terlecki, Jacek Majchrowski, rodzina prezydenta Kaczyńskiego i każdy kto za tym stał mieli więcej wyobraźni, a mniej zadufania w sobie, to takich akcji pewnie by nie było.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.