Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5647
Stary 14.04.2010, 12:50
Ludzie dajcie już spokój. Cóż ten człowiek zawinił, że inni podjęli taką decyzję. Uszanujcie Pana Prezydenta i oddajcie mu w Niedzielę hołd. Nikt z nas nie jest godzien oceniać komu należy się tam miejsce a komu nie.
Wawel, sarkofag to tylko symbole. Mój Wawel jest w moim sercu, tak jak u każdego z Was. Czy Go tam pochowacie czy nie to już zależy tylko od Was. Dajcie już spokój, bo takie zachowanie nie godzi się ludziom, a tym bardziej kibicom Wisły.
Do Jotka: Nie obwiniaj o wszystko Dziwisza - Może to była tylko taka próba, która miała pokazać jak mocne jest to nasze pojednanie. On nas nie skłócił, my po prostu takimi ludżmi jesteśmy, taka jest nasza natura jako Polaków.
Ostatnio edytowane przez carpenter : 14.04.2010 o godz. 12:55.