Vasquez napisał(a):

Chodzi mi o to, że na Wawelu leżą wodzowie, królowie, których historia już osądziła...A my anwet nie wiemy w jakich okolicznościach Kaczyński zginął...Poza tym niczym się nie wyróżniał, czasem sprawiał wrażenie opóźnionego (motyw z odwróconą flaga na meczu i pare innych by się znalazło)...Jeżeli jego chowają i w dodatku z żoną - to na Wawelu powinny spocząć wszystkie ofiary tego wypadku..
druga sprawa, skoro Brachol Lecha zaczął kampanie polityczną, to czemu w to miesza Kraków?...Mieli 4 miejsca i gdyby wybrali inne 3 NIE BYŁO by sporu i podziału - jak wiadomo, wybrał Wawel - Przejaw Megalomanii i policzek dla leżących w kryptah..
|
Zyjesz w przekonaniu, że gdy umierali polscy władcy to czekali aż ich historia osadzi i napiszą o nich w podręcznikach i dopiero później składano szczątki na Wawelu ? Śmierc gen Sikorskiego, którego szczątki są na Wawelu jeszcze nie dawno wyjaśniano.