|
Vasquez, moim zdaniem nie o to chodzi. Powiedział co powiedział. Nie pochwalam tego, jak polityk powinien się inaczej zachować. Ale z drugiej strony w Polsce "jako polityk" nie musi wcale oznaczać lepszy. Nie sprowadzajmy dyskusji do tego poziomu bo to na prawdę jest niegodne tej chwili.
Moim zdaniem chodzi bardziej o to, żeby nie popadać ze skrajności w skrajność. Wawel to nie miejsce dla Lecha Kaczyńskiego. Powązki, Świątynie Opatrzności Bożej czy jeszcze jakieś inne miejsce. Może stworzyć zasadę, że wszystkich prezydentów chowamy w jednym honorowym miejscu, ale nie Wawel..
|