Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5610
Stary 14.04.2010, 11:15
krakus_tsw napisał(a):Wyświetl post
http://niezalezna.pl/article/show/id/33030

O 19 zwolennicy o 20 przeciwnicy.
Zdziwię się jak nie wyjdzie z tego szarpanina i mordobicie bo duża szansa że jedni drugim nie odpuszczą. Będzie piękne podsumowanie żałoby...