Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3338
Stary 14.04.2010, 10:03
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
W 4 sezonie po raz pierwszy byłem całkowicie bezkonkurencyjny (oczywiście w poprzednich sezon mistrz też był na Emirates Stadium)


Odbudowa potęgi Arsenalu trwa.


Pokażesz składzik ?



Podziękował nieźle
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 14.04.2010 o godz. 22:21.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując