Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5588
Stary 14.04.2010, 08:56
Cóż, pomyśleć o tym powinien był ten, który wyszedł z kontrowersyjną propozycją w taki czas.
Nie rozumiem, czemu jak pojawia się kretyńska propozycja "w ten czas żałoby, zadumy", to jest okej i ci, którzy z nią wyszli są cycuś-glancuś, a jak się przeciwko niej protestuje, to ludzie ci są zawistni i głupi.

Kilka dni temu pisałem do znajomego, że teraz, po tej katastrofie, "prezydent Lech Kaczyński nie bedzie prezydentem, ktory zawetowal ustawe zdrowotną, bedzie prezydentem, ktory zginął w katastrofie lecac oddać hołd ofiarom katynia. I dobrze, brakuje postaci w III RP, ktore lacza i jednoczą, nawet Wałęsa juz dzieli." Niestety, osoba, która wyszła z taką propozycją, sprawiła, że prezydent dzieli i po swojej śmierci. Wielki kapitał ludzki, polityczny, społeczny został zmarnowany jedną bzdurną decyzją. Piszecie, że protesty wyrwały nas z okresu żałoby. Zważcie, że protesty są odpowiedzią na coś. To właśnie decyzja o pochówku na wawelu wywołała cały spór. Po co ją było podejmować, skoro nie było żadnych wskazań za tym?