orzeu napisał(a):

|
Mysle ze Krakowianie przychodzac na pogrzeb pokaza swoja iloscia jakim beznadziejnym marginesem jest ta zgraja szczurkow spod kurii.
|
Nie sadze by Krakowianie mieli szanse wielka uczestniczyc w tym pogrzebie. Przy takiej ilosci szych i powzietych srodkach bezpieczenstwa dla zwyklych obywateli nie bedzie miejsca z wyjatkiem kilku zaproszonych przez Dziwisza czy Majchra.
Tak jak ludzie kiedys przychodzili ogladac z ciekawosci egzegukcje publiczne tak i teraz przyjda zobaczyc co sie dzieje, tak jak ja pare lat emu bylem zobaczyc kawalkade samochodow z prezydentem Bushem wyjezdzajaca z
Wawelu.