1q2 napisał(a):

|
Darował byś sobie bez kitu takie wypociny.
|
Bo?
Cytat:
|
Ja tu w pełni popieram kota że mimo iż są już jakieś podstawy do jakiś wniosków vs przyczyn , to trza uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje.
|
Tu się zgadzam. Natomiast jezeli 'organ' wydajacy te 'oficjalne informacje' w ogole nie wezmie pod uwage czegos takiego to równiez nie zdziwie się jak będzie tak: oficjalne info sobie, plotki sobie.