|
O to chodzi ze manifestujacy mówia za nas..jak widac na naszym forum i pasiastym równiez (hehe) takie zdanie ma ogromna wiekszosc ludzi..Oczywiśce nie popieram tego prostestu ale mówienie że są mniejszościa nie jest prawda.
Marequ ten link potwierdza kto był inicjatorem pochówku Prezydenta na Wawelu i nie najlepiej swiadczy o bracie Prezydenta,który nawet tutaj probuje cos ugrac..
pokazuja sie kolejne wypowiedzi posłów PiS o tym że Prezydenta żegnano jak Króla,ze teraz widac jak naród go kochal
a tak naprawde wiekszośc z tych na trasie to gawiedź wezwana przez znienawidzony przez nie których TVN do wyjścia na trase i oddanie holdu Prezydentowi..a jak to zrobili?uklekli,zdjeli chcoiaz czapke?Nie z wyciagnietymi telefonami nagrywali przejezdzajacy karawan..żal mi było na to patrzec ze wzgledu na szacunek dla zmarłeho Prezydenta..
|