kot napisał(a):

|
Tym zdaniem podważyłeś jakąkolwiek swoją wiarygodność. Podaj źródło takiego wyniku śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku ? Jeśli będzie to źródło medialne a nie oficjalne to zamilcz. Nie wychylaj się z takimi tekstami, bo możesz tego żałować, tak jak Olbrychski może żałować swojego przedwczesnego apelu do Rosji. Gdybyś napisał, że może to być błąd ludzki, ale także po stronie kontrolerów z wieży kontrolnej w Smoleńsku i nieważne, czy zamierzony czy nie, to jeszcze mógłbym Cię traktować poważniej, ale po tak jednoznacznym Twoim stwierdzeniu, jesteś dla mnie najdelikatniej mówiąc, człowiekiem niekompetentnym .
|
o jakiej ty wiarygodnosci tutaj piszesz? bo nie bardzo rozumiem. Post jeden z wielu, wyciągasz jakies zdanie i stwierdzasz ze podważa wiarygodnosc. Ale czego?
Napisal swoje przemyślenia na temat Wawelu , prezydenta (z ktorymi sie , tak swoją drogą, w duzej czesci zgadzam), ale nie jest to zadna osoba publiczna, nie stara sie przekazywac faktów ani narzucac innym swojego zdania i wmawiać ze musi miec racje. Do czego więc potrzebujesz tej "wiarygodnosci"? Gdyby nie bylo tam tego zdania uznalbys ze masz takie samo zdanie a to co napisał to jakas prawda objawiona

?
Zdanie samo w sobie jest rzeczywiscie nietrafne, przynajmniej narazie, ale nie ma to wpływu na całą pozostałą tresc posta. Przynajmniej wg mnie. Chyba ze sugerujesz, ze te słowa o pilocie świadczą o pisaniu przez autora "pod wpływem" lub niespełna rozumu, co rzeczywiscie sprawiałoby ze jego słowa powinny byc traktowane z dystansem i obawą ze nie napisał ich serio. Tylko wtedy po co w ogole by je pisał?